Jubilejné poháre a poháre na stužkovú slávnosť

Milí zákazníci,

v tejto časti sa nachádzajú dekóry jubilejných pohárov. V ponuke sú rôzne typy pohárov. Zákazník si vyberá typ, ktorý najviac vyhovuje jeho požiadavkám, či už je to šampus flétna, víno rôznych veľkostí, poháre  na pivo a pod.

Každý výrobok sa dekoruje osobitne a preto má zákazník možnosť vybrať si dekór z ponuky alebo si skombinovať vlastný dekór z rôznych ponúknutých vzorov a farieb. Ponúkame tiež možnosť vytvoriť si vlastný dekór – ak to táto technológia dovolí a po dohode a posúdení  našou firmou. Okrem dekorácie klasickými vzormi je možné vybraté druhy pohárov dekórovať tiež poľovníckymi motívmi. Aj tu je možnosť dekorácie so zlatom alebo bez zlata, s doplnením suchého ľadu. Na pohár sa dá vypísať meno, dátum ale aj venovanie. Toto sa prevádza v bielej farbe alebo zlatom. Takmer každý dekór v ponuke sa dá prispôsobiť na každý typ pohára.

Ceny jubilejných pohárov sa pohybujú podľa náročnosti dekorácie a podľa ceny vybraného typu pohára od 10,00 Eur za kus. Ceny budú vypočítané po zadaní objednávky a  zaslané na e-mailovú adresu na odsúhlasenie zákazníkovi.

Dekory:

Dekor č.2

 

Dekor č. 11

 

Dekor č. 13

 

Dekor č. 17-S

 

Dekor č. 18

 

Dekor č. 19

 

Dekor č. 20

 

Dekor č. 27

 

Dekor č. 28

 

Dekor č. 32

 

Dekor č. 43

 

Dekor č. 43-13

 

Dekor č. 44

 

Dekor č. 47

 

Dekor č. 55

 

Dekor č. 66

 

Dekor č. 67

 

Dekor č. 68

 

Dekor č. 71

 

Dekor č. 75

 

Dekor – folklórny motív

 

Dekor č. 82

 

Dekor č. 93

 

Dekor č. 99

 

Dekor č. 100

 

Dekor č. 106

 

Dekor – relief

 

Dekor – fialka

 

Dekor – levanduľa

 

Dekor – strom

 

Dekor – Pivo

 

Dekor – Poľovnícke

 

Galéria

 

Dekor – Taniere

 

 

Tu nájdete aktuálnu ponuku dekórov vhodných na stužkové slávnosti. Jednotlivé dekóry je možné kombinovať. Každý dekór je možné previesť na každý typ pohára. Vypísanie textu je možné so zlatom alebo bielou farbou.

Cena dekorácie (bez pohára) sa pohybuje od 1,20 EUR do 4,00 Eur v závislosti od náročnosti dekóru, množstva textu a použitých materiálov. Celková cena- pohár + dekorácia – závisí od zvoleného typu pohára a od ceny dekorácie. Ceny teda upresníme podľa konkrétnej požiadavky e-mailom. Pri odbere nad 50 ks je možné poskytnúť zľavu do 5 % z celkovej ceny.

Dekor č. 1

 

Dekor č. 2

 

Dekor č. 3

 

Dekor č. 4

 

Dekor č. 5

 

Dekor č. 6

 

Dekor č. 7

 

Dekor č. 8

 

Dekor č. 9

 

Dekor č. 10

 

Dekor č. 11

 

Dekor č. 12

 

Dekor č. 13

 

Dekor č. 14

 

Dekor č. 15

 

Dekor č. 16

 

Dekor č. 17

 

Dekor č. 18

 

Dekor č. 19

 

Dekor č. 20

 

Dekor č. 21

 

Dekor č. 22

 

Dekor č. 23

 

Dekor č. 24

 

Galéria