Mandaly a ručne maľované tričká

Milí zákazníci,

v tejto časti sa nachádzajú mandaly a ručne maľované tričká.

Mandala – je obraz alebo diagram, tvorený do kruhu. Znázorňuje harmóniu. Mandaly sa vyskytujú v rôznych kultúrach a náboženstvách, ale používajú sa aj pri psychoterapii. Existujú rôzne druhy mandál a častokrát sa im pripisujú aj rôzne účinky. Mandalu je možné vytvoriť intuitívne alebo s presným zameraním podľa toho, čo by mala priniesť do života toho – ktorého človeka.

Každá mandala má svoje posolstvo – podľa symbolov, tvarov a farieb, ktoré sú použité. Symbolika  má svoje korene už od nášho vzniku. Postupne prerástla do kódovania v podobe obrázkových reťazcov ( hieroglyfy).

Rovnako ako symboly nás ovplyvňujú aj farby. S farbami sa stretávame v každodennom živote, či už pri obliekaní, bývaní alebo aj pri výbere kvetín, šperkov, či iných doplnkov. Každá farba – nielen v mandale – má svoj vlastný význam.

Mandaly je možné vytvoriť všeobecné – určené na harmonizáciu priestoru, ďalej na konkrétny účel,  ale aj osobné, či podľa dátumu narodenia.

Naše mandaly sú maľované vitrážovými farbami priamo na sklo – cliprám, takže si ich môžete rovno zavesiť na stenu. Rozmery sú podľa dostupnosti cliprámov, ale najčastejšie sa používajú tieto: 20 x 20 cm, 20 x 30 cm, 30 x 30 cm, 30 x 40 cm, 40 x 40 cm, 50 x 50 cm a 40 x 60 cm.

Dekory:

Mandala so stromom života 

 

Mandala so stromom života – veľkosť 60 x 40 cm

 

Mandala – kvet života 

 

Mandala čakrová – veľkosť 40 x 30 cm

 

Mandala osobná

 

Mandala ochranná

 

Mandala harmonizačná

 

Mandala rodinná

 

Mandala ochranná pre deťúrence

 

Na skle maľované – galéria

 

Tričká tvoria ďalšiu časť našej tvorby. Ich maľovaniu sa venujeme už niekoľko rokov. Doposiaľ to boli originálne darčeky pre priateľov a známych, alebo pre vlastnú potrebu. Keďže sa naše tričká páčia, rozšírili sme našu ponuku. Tričká uvádzame pod značkou Janka.Design

Tričká sú vytvorené podľa vlastných návrhov, aj návrhov, ktoré ste dodali,  alebo vytvorené v spolupráci s vami – priateľmi,  zákazníkmi. Takto vyrobené tričko je originálnym výrobkom alebo darčekom, ktorému sa poteší každý.

Tričká maľujeme kvalitnými farbami na textil, ktoré sa fixujú žehlením. Odporúčaná teplota na pranie je 30 °C. Tričká perieme z rubovej strany a rovnako ich aj žehlíme.

Ak vás zaujali mandaly alebo tričká z našej galérie, prípadne máte vlastný návrh, neváhajte nás kontaktovať.

Galéria:

Tričká s ezoterickým námetom

 

Tričká s folklórnym námetom

 

Tričká s grafickým vzorom

 

Tričká s kvetinovým vzorom

 

Tričká – lebky

 

Vecičky pre detičky

 

Šaty a iné vecičky

 

Tričká – rôzne námety

 

Tričká maľované s dodanými námetmi