O nás

Vitajte na našej webovej stránke!

Naša firma Skloštúdio J bola založená v roku 1997. Sídlo máme v mestečku Humenné na východe Slovenska a vďaka Vám, spokojným zákazníkom, sme tu dodnes.

Hlavnou snahou a prvoradým cieľom je plne uspokojiť Vás, našich zákazníkov, ktorí nám prejavujete dôveru objednaním a zakúpením si tovaru z našej produkcie. Každý výrobok je dekorovaný s veľkým dôrazom na detaily a prevedenie, a je originál.

Zaoberáme sa ručnou dekoráciou skla a sklenených výrobkov vysokej kvality – od váz rôznych veľkostí a tvarov, misiek, ovocných mís až po kompletné súpravy pohárov. Úprava skla je prevádzaná podľa individuálnych požiadaviek zákazníka, ale aj vlastnej tvorby. Do našej ponuky patrí aj široký sortiment svadobných a jubilejných pohárov, pohárov na stužkovú slávnosť… s možnosťou vypísania mena, dátumu alebo aj venovania, podľa želania zákazníka.

Zdobenie je prevádzané výhradne ručne a je vypaľované v peciach pri vysokých teplotách. Táto technológia poskytuje široké spektrum dekorácií a vzorov, kedy sa kus obyčajného chladného skla mení, aby priniesol radosť nielen tomu, kto ho vyrobil, ale aj zákazníkovi. Na dekorovanie používame len tie najkvalitnejšie materiály a suroviny, a tiež tradičné ale aj nové výrobné postupy, čo zaručuje 100 – percentnú kvalitu všetkých našich výrobkov.

Aby sme vyhoveli čo najväčšiemu počtu zákazníkov – malospotrebiteľom aj firmám – vieme sa prispôsobiť požiadavkám zákazníka čo sa týka prevedenia, dekóru a množstva.

Naše výrobky sú certifikované.